Lenovo ThinkServery nadcházející generace

Březen 9, 2015

Lenovo oznámila své portfolio nové generace podnikové třídy serverů. První vlna zařízení se skládá ze tří chytře navržených serverů – dvou rack systémů a jednoho toweru – tak, aby poskytly maximální flexibilitu a spolehlivost pro tradiční i softwarově definovaná prostředí datových center.

lenovo-thinkservery 

TD350: ThinkServer TD350

je jediný 4U server, který nabídne až 90TB úložné kapacity a přesto poskytne dodatečnou kapacitu pro I/O adaptéry a paměť. Tower servery jsou ideální pro malé kanceláře nebo do distribučního prostředí.TD350 má mnoho funkcí a možností, kterými se může vyrovnat rack serverům. Disponuje sedmi PCIe sloty, možnostmi pro RAID a síťové adaptéry, jakož i energeticky úsporné Platinum a Titanium napájení. TD350 má nejen efektivní zdroje, ale také vynikající vlastnosti pro snížení hluku, takže mohou běžet pod stoly aniž by narušovaly prostředí kancelář.

RD550: The ThinkServer RD550

je 1U server, který dokonale spojuje úložný prostor, kapacitu pamětí a PCIe sloty. Zákazníci, kteří mají malá nebo velká datová centra ocení provedení ThinkServeru RD550, které jim umožňuje volit mezi 2,5 „nebo 3,5“ pevnými disky. K dispozici jsou i 3 PCIe sloty a celý set 24 DDR4 DIMM paměťových slotů. To umožňuje zákazníkům vytvářet zátěž, ke které v minulosti potřebovali 2U rack servery. Takto se šetří cenný prostor datového centra.

 
RD650: ThinkServer RD650

nabízí vysokou kapacitu I/O a velmi flexibilní design. RD650 je ideální pro kritické podnikové aplikace a dokonalá platforma pro softwarově definovaná a škálová datová centra nadcházející generace serverů. RD650 má unikátní hybridní konfiguraci úložiště, která poskytuje zákazníkům maximální výkon stejně jako maximální kapacitu.

lenovo-logo