Partnerství


Aktuálně spolupracujeme a rozvíjíme naše partnerské vztahy s následujícími společnostmi:

VMware

Společnost VMware je lídrem v oboru virtualizace, a to jak serverů, tak desktopů či aplikací. Díky našim certifikovaným pracovnímkům jsme dosáhli na partnerskou úroveň Solution Provider Enterprise.
.

IBM

Společnost IBM se zabývá prodejem storage systému a serverů (System x, System i). Aktuálně se společností IBM spolupracujeme na úrovni Advanced Business Partnera a Service Providera.

Lenovo

Společnost Lenovo výrobcem stolních počítačů, notebooků a netbooků. Mezi její nejznámější produkty patří řada profesionálních nobebooků – ThinkPad. DATA Intertech je momentálně Gold Business Partner.

HP

HP je největší technologická společnost na světě. Zjednodušuje používání technologií pro spotřebitele i podniky s portfoliem zahrnujícím tiskárny, osobní počítače, software, služby i infrastruktury IT.
.

Microsoft

Společnost Microsoft je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Dell

Společnost Dell již více než 26 let poskytuje státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou.

Symantec

Společnost Symantec pomáhá spotřebitelům a organizacím zabezpečit a spravovat jejich informace. Náš software a naše služby chrání komplexněji a efektivněji, před více riziky a ve více místech a poskytují vyšší jistotu při užívání a ukládání informací.

ACSL

ACSL nabízí inovativní celosvětové IT služby pro mezinárodní společnosti.

Kerio

Společnost Kerio Technologies je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a středně rozsáhlé sítě, se specializací na síťové firewally a bezpečnost interní firemní komunikace.

Veeam

Společnost Veeam Software, držitel titulu Elite VMware Technology Alliance Partner, vyvíjí inovativní produkty pro správu virtuální infrastruktury a ochranu dat.

REMA

Hlavním smyslem činnosti REMA Systému je ochrana životního prostředí zabezpečením efektivní recyklace odpadů elektrických a elektronických zařízení (OEEZ).