IT systémy

Správa operačních systémů a aplikací

Naši certifikovaní odborníci jsou Vám k dispozici při řešení jakýchkoli problémů týkajících se operačních systémů Microsoft Windows, Linux nebo AIX. Víme, že IT je důležité pro Váš byznys, a proto zajišťujeme Vaším serverům bezproblémový a bezpečný chod, jak v datacetrech, tak přímo ve Vašich kancelářích a serverovnách.

Samozřejmostí je možnost správy virtuálních serverů.

Opustíme-li svět serverů, můžeme nabídnout naše služby např. při správě koncových zařízení, ať už se jedná o správu operačního systému (Windows XP nebo Windows 7) nebo konkrétních aplikací jako jsou Microsoft Office a další.

Správa sítí

Nabízíme komplexní služby v oblasti instalací nových síťových infrastruktur nebo správy existujících sítí. Našimi hlavními cíli je vytvoření stabilní, bezpečné a výkonné sítě s maximálním využitím současných zdrojů zákazníka. Jsme schopni Vaši firmu efektivně chránit pomocí opensource firewallů a proxy serverů nebo některým z placených řešení, kterým může být např. produkt Kerio Control.

Neomezujeme se však pouze na fyzickou infrastrukuru. Pomocí produktů vShield Zones a vShield Edge jsme schopni plně zabezpečit i Vaší virtuální infrastrukturu na platformě VMware.